Buy IPTV Subscription

Bleni IPTV

Blini një abonim IPTV

Zgjidhni planin e abonimit IPTV që është i duhuri për ju

Test

 1
Në dispozicion në mbarë botën
+19000 Kanale
+85000 VOD
Kanalet 4K, FHD dhe SD
99,99% Serverë në kohë
Teknologji kundër ngrirjes
Udhëzues TV EPG i përfshirë
E përputhshme me të gjitha pajisjet
VPN e lejuar
Mbështetje Premium

1 muaj

 12
Në dispozicion në mbarë botën
+19000 Kanale
+85000 VOD
Kanalet 4K, FHD dhe SD
99,99% Serverë në kohë
Teknologji kundër ngrirjes
Udhëzues TV EPG i përfshirë
E përputhshme me të gjitha pajisjet
VPN e lejuar
Mbështetje Premium

3 muaj

 25
Në dispozicion në mbarë botën
+19000 Kanale
+85000 VOD
Kanalet 4K, FHD dhe SD
99,99% Serverë në kohë
Teknologji kundër ngrirjes
Udhëzues TV EPG i përfshirë
E përputhshme me të gjitha pajisjet
VPN e lejuar
Mbështetje Premium

6 muaj

 40
Në dispozicion në mbarë botën
+19000 Kanale
+85000 VOD
Kanalet 4K, FHD dhe SD
99,99% Serverë në kohë
Teknologji kundër ngrirjes
Udhëzues TV EPG i përfshirë
E përputhshme me të gjitha pajisjet
VPN e lejuar
Mbështetje Premium

12 muaj

 70
Në dispozicion në mbarë botën
+19000 Kanale
+85000 VOD
Kanalet 4K, FHD dhe SD
99,99% Serverë në kohë
Teknologji kundër ngrirjes
Udhëzues TV EPG i përfshirë
E përputhshme me të gjitha pajisjet
VPN e lejuar
Mbështetje Premium

24 muaj

 130
Në dispozicion në mbarë botën
+19000 Kanale
+85000 VOD
Kanalet 4K, FHD dhe SD
99,99% Serverë në kohë
Teknologji kundër ngrirjes
Udhëzues TV EPG i përfshirë
E përputhshme me të gjitha pajisjet
VPN e lejuar
Mbështetje Premium

EKSPERIENCE IPTV me 5 YJE

SHQYRTIMET E KLIENTIT

PSE NA ZGJODHET NE?

abonim premium iptv

8K/4K/ULTRA HD

+19000 (8K / 4K / UHD) kanale televizive dhe VOD në pajisjen tuaj

abonim iptv box

MBROJTJE NGA NGRIRJA

Sistemi kundër ngrirjes funksionon për None Freeze në çdo pajisje

blej shërbimin IPTV

VPN LEJOHET

Shërbimi ynë mbështet punën duke përdorur një VPN

abonim iptv në internet

Abonimi IPTV: Ndani sportet më të mira dhe shfaqjet televizive live me të dashurit tuaj

Merrni akses në të gjitha kanalet tuaja të preferuara dhe ndajini ato me familjen dhe miqtë tuaj! Me mbi +90000 transmetime kanalesh televizive dhe video sipas kërkesës, bota është në majë të gishtave tuaj. Bashkohuni me familjen e shërbimit të abonimit TVQuin dhe shijoni transmetimin me cilësi 4K Ultra HD të shfaqjeve të drejtpërdrejta sportive dhe televizive.

Si punon?

abonim iptv 1 vit

1. Porositni abonimin tuaj sot

Merrni abonimin në 3 hapa të thjeshtë: Zgjidhni planin mujor 1/3/6/12/24, porositni në mënyrë të sigurt dhe filloni transmetimin në çast. Shijoni shërbimin e pandërprerë!

çmimi i abonimit iptv

2. Merrni llogarinë tuaj në minuta

Krijoni llogarinë tuaj brenda 30 minutave nga porositja. Kontrolloni kutinë tuaj hyrëse dhe dosjen e postës së padëshiruar ose na kontaktoni në WhatsApp për mbështetje të shpejtë.

abonim iptv box

3. Filloni të shijoni shërbimin tuaj sot!

Urime për marrjen e llogarisë tuaj! Tani mund të shijoni të gjitha kanalet, filmat dhe serialet që ofron shërbimi ynë. Uluni, relaksohuni dhe filloni të transmetoni përmbajtjen tuaj të preferuar sot!

Përgjigjet në FAQ

Pyetjet dhe përgjigjet më të shpeshta

ÇFARË MËNYRAVE TË PAGESËS KA TË DISPOZIME?
  • Kartë Krediti
  • Kriptovaluta
ÇFARË PAJISJE JANË TË PËRBËRSHME ME IPTV?

Shërbimet tona IPTV funksionojnë në pajisje të ndryshme, si televizorë inteligjentë (Samsung, Sony dhe LG), telefona Android, Apple TV, iPhone, Chromecast, kuti MAG (me aplikacionin emulator STB) dhe FireStick.

ÇFARË SHPEJTËSI INTERNETI REKOMANDOHET?

Ne rekomandojmë një shpejtësi interneti prej të paktën 30 mbps për transmetim optimal të shërbimeve tona IPTV.

CILAT SHTETE MBULINE SHËRBIMI?

Shërbimet tona lPTV mbulojnë një numër të madh vendesh në mbarë botën, duke përfshirë Holandën, Belgjikën, Francën, Mbretërinë e Bashkuar, Gjermaninë, Zvicrën, Austrinë, Poloninë, Spanjën, Portugalinë, Italinë, Shtetet e Bashkuara, Kanadanë, Australinë, Zelandën e Re, vendet arabishtfolëse , Turqia, Afrika, vendet e Amerikës Latine dhe vende të ndryshme në Azi.

SA LIDHJE NJËHERSHME?

Mund ta instaloni llogarinë tuaj IPTV në pajisje të shumta, por mund të përdoret vetëm në një pajisje në të njëjtën kohë.

IPTV 6 muaj
Mbështetje në internet
Keni akoma një pyetje? Dergo nje mesazh